Wizualizacja parku handlowego SHOPIN

– Nasze doświadczenie w branży deweloperskiej oraz obserwacja i znajomość rynku sprawiły, że podjęliśmy decyzję o realizacji projektu parków handlowych Shopin. Obecnie pracujemy nad kilkunastoma lokalizacjami w całej Polsce – powiedziała portalowi Retailnet Marta Mikołajczyk koordynator ds. komercjalizacji Budner Investment.

– Pierwsze obiekty powstaną w Łodzi Nowosolnej i w Garwolinie już w 2014 roku. Shopin Łódź Nowosolna oferuje 4 tys. mkw. powierzchni. W skład kompleksu wchodzi sklep spożywczy sieci Netto o powierzchni 1,2 tys. mkw. oraz około 160 miejsc parkingowych. Prowadzimy rozmowy z najemcami z branży drogeryjnej i odzieżowo-przemysłowej. Pierwszy etap realizacji parku handlowego ruszył, posiadamy pozwolenie na budowę.

– Naszym celem jest stworzenie obiektów z dogodną infrastrukturą, świetną komunikacją oraz bogatą ofertą, to wszystko z korzyścią dla lokalnych społeczności oraz przyszłych najemców. Wierzymy, że współpraca z najemcą, zrozumienie jego potrzeb oraz ciągle zmieniającego się rynku jest niezbędne do realizacji optymalnego obiektu usługowego. W czasie Shopping Center Forum 2013 pragniemy nawiązać oraz pogłębić relacje z naszymi klientami. Wierzymy, że udział w targach pozwoli nam przedstawić naszą wizję Shopin jako wyjątkowego miejsca na zakupy – dodała Marta Mikołajczyk.

Spółka Budner Investment należy do Grupy Budner – firmy o wieloletniej tradycji oraz doświadczeniu w realizacji obiektów biurowo-usługowych, przemysłowo-handlowych a także mieszkaniowych. Firma specjalizuje się w nabywaniu nieruchomości inwestycyjnych, koordynacji procesów administracyjnych i budowie obiektów handlowo – usługowych.

Spółka Budner Investment zaprezentuje projekt parków handlowych Shopin przy stoisku nr 1.9 podczas wrześniowej edycji Shopping Center Forum.