Fashion House Sosnowiec

W lipcu 2013 roku Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu pozyskał 5 nowych marek.  W sierpniu i wrześniu tego roku zostaną uruchomione salony Mustang, Salomon, Regatta, Hi-Tec oraz Brugi.

Nowi najemcy, zajmując łącznie prawie 1 tys. mkw. powierzchni, wzbogacą ofertę odzieżową centrum, a w szczególności sektor mody outdoorowej reprezentowany do tej pory w Fashion House Sosnowiec przez takie marki jak m.in.: HiMountain, Bergson, Mountain Warehouse, 4F czy Nike.

– Podpisane niedawno umowy są rezultatem bardzo dobrych wyników osiąganych przez Fashion House Sosnowiec w 2013 roku. Mustang, Salomon i Regatta to marki już przez nas sprawdzone, które z sukcesem działają także w naszych obiektach w Gdańsku i Piasecznie. Rozszerzenie współpracy jest dla nas tym atrakcyjniejsze, że wiemy jak wysokich standardów handlowych i operacyjnych możemy spodziewać się po tych firmach – mówi Dawid Rutkowski, Head of Asset Management Retail, Peakside Polonia Management. – Cieszy nas, że marki Hi-Tec oraz Brugi dołączą do grona najemców Fashion House Sosnowiec, a także Fashion House Gdańsk. Liczymy, że pełna oferta outdoor w tych obiektach dodatkowo wzmocni pozycję naszych outletów – dodaje Rutkowski.

Marki Hi-Tec i Brugi poszerzą także ofertę Fashion House Gdańsk. Otwarcie lokalu Hi-Tec w gdańskim obiekcie zaplanowano już 19 lipca, natomiast marka Brugi swój sklep otworzy 27 lipca.

Mustang to jedna ze znanych marek jeansowych na świecie. Na rynku firma istnieje od 1932 r. W jej ofercie znajduje się oryginalna odzież z kolekcji sezonowych oraz klasyczne produkty dostępne przez cały rok. Dodatkowo, firma oferuje także obuwie, skórzane kurtki oraz akcesoria.

Salomon to producent odzieży i sprzętu sportowego. Oferta Salomona obejmuje zarówno odzież biegową, narciarską, jak i plecaki, rękawiczki, buty narciarskie i snowboardowe oraz same narty i deski.

Regatta  to brytyjska marka zajmująca się produkcją odzieży outdoorowej. Jako firma rodzinna korzysta z ponad 80 letniego doświadczenia 3 pokoleń, zajmujących się wytwarzaniem odzieży przeciwdeszczowej; swoje produkty dostarcza do ponad 40 krajów na całym świecie.

Firma Hi-Tec wywodzi się z Wielkiej Brytanii;  obecnie jest jednym z wiodących w świecie producentów obuwia i odzieży turystycznej.

Brugi działa w Polsce od 1995 roku; jest organizatorem i sponsorem wielu imprez sportowo – rekreacyjnych, a ambasadorem tej marki jest mistrzyni Polski w snowboardzie – Jagna Marczułajtis.

Przy podpisaniu umowy z markami Mustang i Salomon pośredniczyła firma Fashion House Group, a przy umowach z Regatta, Hi-Tec i Brugi – firma BOIG. Fashion House Outlet Centre należy do Polonia Property Fund, funduszu zarządzanego przez Peakside Polonia Management.

Fashion House Outlet Centre należy do Polonia Property Fund,  funduszu zarządzanego przez Peakside Polonia Management. Obecnie liczy on 3 obiekty: Fashion House Warszawa,  Fashion House Sosnowiec oraz Fashion House Gdańsk.