Salon Triumph
Salon Triumph

Na połowę lipca 2013 roku firma Triumph zaplanowała otwarcie nowych sklepów. Ostatnio nowy salon franczyzowy otwarto w Galerii Przymorze w Gdańsku, a 17 lipca w Factory Outlet Center w Annopolu.

Nowy salon outletowy marki Triumph, w Factory Warszawa Annopol ma 112 mkw. powierzchni. Właścicielem salonu jest firma Triumph International (Polska). Jest to 9. outlet marki.

Salon został zaprojektowany w nowoczesnej i dynamicznej stylistyce, która zgodna jest z aktualnymi standardami marki. Obecna aranżacja to między innymi szaro – beżowa kolorystyka ścian, przytulny wystrój przymierzalni, eleganckie meble, oraz nowy sposób ekspozycji towaru.

Triumph International jest jednym z największych producentów bielizny na świecie. Firma jest obecna w ponad 120 krajach oferując swoje kluczowe marki: Triumph, sloggi, Valisere i Hom.

W Polsce firma posiada około 700 punktów sprzedaży, w tym prawie 150 salonów franczyzowych, 11 salonów własnych (salony firmowe i outletowe), oraz pozostałe sklepy oferujące produkty Triumph.

Salony własne marki Triumph znajdują się w Warszawie w Złotych Tarasach, Katowicach w Silesia City Center oraz  Krakowie w CH Bonarka. Ponadto do sklepów własnych należą również salony outletowe, które zlokalizowane są w Fashion House Piaseczno, FOC Ursus , Fashion House Gdańsk , FOC Wrocław , Fashion House Sosnowiec , FOC Luboń /Poznań,  Ptak Outlet w Łodzi oraz FOC Annopol.