STOP.SHOP.
STOP.SHOP.

– Stop.Shop. w Legnicy otwarto w 2008 roku. Był to pierwszym obiekt sieci w Polsce. Cała powierzchnia tego parku handlowego jest wynajęta i jesteśmy zadowoleni z jej wyników. Przykład Stop.Shop. w Legnicy jest dla nas zdecydowanie obiecującym znakiem jeśli chodzi o dalszą ekspansję parków handlowych. Kolejne 10 Stop.Shop.-ów planujemy wybudować w Polsce w przeciągu następnych 2 lat – powiedział portalowi Retailnet Eduard Zehetner, prezes zarządu Immofinanz Group.

Parki handlowe Stop.Shop. są lokalizowane w pobliżu miejscowości liczących od 30 tys. do 150 tys. mieszkańców. Dysponują powierzchnią najmu między 5 tys. mkw. a 15 tys. mkw, dogodnym parkingiem, dobrym połączeniem komunikacyjnym i  zlokalizowane są obok hipermarketów. Firma obecnie posiada 44 nieruchomości Stop.Shop. w Europie Środkowej, w tym w Legnicy na terenie Polski.

Stop.Shop. dysponuje powierzchnią najmu 7,1 tys. mkw., do dyspozycji jest ok. 100 miejsc parkingowych. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajdują się market sportowy Decathlon, hipermarket Auchan, market budowlany Castorama, market budowlany Leroy Merlin, sklep z wyposażeniem wnętrz Jysk oraz elektromarket Expert Media.

Działalność Immofinanz Group w Polsce koncentruje się na wysokiej klasy projektach inwestycyjnych w segmentach nieruchomości biurowych w Warszawie oraz handlowych w innych miastach, odgrywających ważną rolę w swoich regionach. W centrum Lublina firma aktualnie buduje obiekt Tarasy Zamkowe, z przeznaczeniem pod handel, rozrywkę i relaks, o powierzchni pod wynajem 38 tys. mkw.

Immofinanz Group to jedna z największych w Europie firm z branży nieruchomości. Jest notowana w indeksie ATX na Wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od momentu założenia w 1990 roku zgromadziła portfolio wysokiej klasy nieruchomości, które obecnie obejmuje ponad 1810 wysoko notowanych obiektów o wartości około 10,49 mld euro.

Immofinanz Group zaprezentuje projekty przy stoisku nr 4.9 podczas wrześniowej edycji Shopping Center Forum.