Crazy Bubble

Sieć Crazy Bubble, która oferuje napoje na bazie herbaty (buble tea) otwiera kolejne stoiska w centrach handlowych. W czerwcu otwarto wyspę handlową Crazy Bubble w CH M1 Poznań, a w lipcu w CH Forum Gliwice.

Pierwszy punkt sieci został uruchomiony w grudniu 2012 roku w Centrum Handlowym 3 Stawy Katowice. Obecnie w ramach sieci działa 7 wysp Crazy Bubble: w CH 3 Stawy Katowice, CH M1 Czeladź, CH Europa Centralna Gliwice, CH M1 Zabrze, CH Platan Zabrze, CH M1 Poznań oraz CH Forum Gliwice.

Firma otwiera zarówno punkty własne sieci jak i franczyzowe. Jak informowała portal Retailnet Angelika Dobrzyńska z Crazy Bubble – zgłaszają się już do nas pierwsi przedsiębiorcy zainteresowani współpracą w ramach franczyzy. Ponadto szukamy nowych lokalizacji dla własnych punktów w centrach handlowych. Otwieramy wyspy, ale nie wykluczamy również zajmowania lokali w obiektach handlowych. Jest to uzależnione od potencjału danego miejsca. Największe nasze stoisko o powierzchni 25 mkw. znajduje się w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach.

Crazy Bubble tea to tajwański mrożony lub gorący napój na bazie naturalnej czarnej lub zielonej herbaty z dodatkami syropów owocowych, owoców lub mleka oraz umieszczonych na dnie perełek tapioki, czyli kolorowych kulek z syropem i owocowymi żelkami.