Salon Toys4Boys
Salon Toys4Boys

Sieć Toys4Boys otwiera zarówno sklepy, jaki i stoiska w największych centrach handlowych w kraju. W lipcu uruchomiła wyspę handlową w krakowskiej Galerii Kazimierz. Stoisko Toys4Boys znajduje się na parterze galerii obok sklepu Empik. To drugi punkt sieci w Krakowie. Spółka planuje kolejne otwarcia sklepów własnych i franczyzowych.

Obecnie Toys4Boys sp. z o.o. posiada 15 punktów sprzedaży w centrach handlowych, z czego 13 placówek należy do firmy, a 2 prowadzone są przez franczyzobiorców (Galeria Bałtycka, Silesia City Center, Galeria Kazimierz, Galeria Krakowska, Galeria Łódzka, Manufaktura, CH Alfa Olsztyn, CH Plaza Poznań, CH Stary Browar, CH Arkadia, Galeria Mokotów, CH Złote Tarasy, CH Magnolia Park Wrocław). Średnia powierzchnia salonów marki wynosi 40 mkw. powierzchni.

W zeszłym roku spółka uruchomiła salony własne Toys4Boys między innymi w CH Plaza w Poznaniu i w Galerii Łódzkiej, a także zdecydowała się na otwarcie pierwszych franczyzowych punktów sprzedaży. Stoiska te znalazły się w CH Osowa w Gdańsku oraz w CH Ogrody w Elblągu.

Firma Toys4Boys oferuje szeroki wybór gadżetów prezentowych. W salonach sprzedawane są m.in. sterowane zabawki dla młodzieży i dorosłych, zabawne gadżety, gry elektroniczne, plenerowe i planszowe, przebrania, a także elektronika.

Toys4Boys.pl spółka z o.o. powstała jako spółka cywilna pod koniec roku 2005 roku. Firma sprzedaje produkty także za pośrednictwem sklepu internetowego, który działa od listopada 2005 roku. Osobą odpowiedzialną za rozwój sieci sklepów jest Marlena Brzezińska-Mackiewicz.