CH Warszawa Wileńska
CH Warszawa Wileńska

Warszawa Wileńska to obiekt wielofunkcyjny, łączący funkcję handlowo-usługową, z komunikacyjną i biurową. Powierzchnia całkowita galerii wynosi 105 tys. mkw. Powierzchnia najmu to 63 tys. mkw. Do grona najemców Warszawy Wileńskiej dołączyły dwie znane marki – 4F poszerzająca ofertę sportową oraz Bubblelove wzbogacająca propozycję gastronomiczną. Jest to jedyny punkt z ofertą Bubble Tea w tej części Warszawy.

Sklep 4F o powierzchni 150 mkw. znajduje się na I piętrze, pomiędzy Butikiem i Centrum Wina. Klienci znajdą tam odzież zarówno dla fanów aktywnego wypoczynku, jak i wielbicieli sportu.

Herbaciana oferta Bubblelove dostępna jest na stoisku zlokalizowanym na parterze w pasażu od ulicy Białostockiej. Bubble Tea to napój na bazie herbaty lub mleka, charakterystyczny ze względu na dodatki którymi jest uzupełniany  – perełki tapioki, kulki boba czy żelki. Każdy napój klient komponuje według swojego uznania, a kombinacji mogą być tysiące. Produkt pochodzi z Tajwanu. Zanim dotarł do Polski, stał się modny w Azji, Australii i Ameryce Północnej. Po dotarciu do Europy Bubble Tea zostało okrzyknięte „napojem lata” w Niemczech. Na terenie Niemiec i Austrii napoje można kupić w sieci McDonald’s. Stoisko Bubblelove w Warszawie Wileńskiej jest jednym z sieci ponad dwudziestu punktów na terenie Polski i Niemiec.

Centrum Handlowe Warszawa Wileńska zostało otwarte w kwietniu 2002 roku, w dzielnicy Praga Północ, u zbiegu ul. Targowej i al. Solidarności.

Centrum składa się z dwóch części: pierwsza to trzy poziomy galerii handlowej oraz znajdujące się nad nią dwa piętra powierzchni biurowej. W drugiej części mieści się hipermarket oraz trzypoziomowy parking dla klientów.