Wizualizacja Gemini Park Bielsko-Biała

W rozbudowanym Gemini Park Bielsko-Biała swój lokal powiększy sieć obuwnicza CCC. Tym samym, najemca zdecydował się na przedłużenie umowy najmu.

Popularna sieć obuwnicza CCC postanowiła powiększyć swój dotychczasowy salon w Gemini Park Bielsko-Biała. Użytkowany do tej pory lokal wzbogaci się o dodatkowe 105 mkw. i będzie liczył ponad 460 mkw. W większym salonie marka oferować będzie obuwie oraz akcesoria do pielęgnacji butów. Dzięki dodatkowej powierzchni, jak poinformowano, firma będzie mogła zaoferować klientom Gemini Park Bielsko-Biała bogatszą i jeszcze bardziej zróżnicowaną gamę produktów.

– Rozbudowa Gemini Park Bielsko-Biała daje możliwość poszerzenia oferty centrum o nowe marki, ale także powiększenia salonów brandów już funkcjonujących. Już kilku naszych najemców, dostrzegając potencjał Gemini Park Bielsko-Biała, zdecydowało się na powiększenie swoich lokali. Z tej okazji skorzystały już takie marki, jak: Reserved, Carry, Mohito, House czy Martes Sport. Cieszymy się, że także CCC postanowiło skorzystać z możliwości, jakie oferuje rozbudowujący się obiekt – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na 27,5 tys. mkw. Po rozbudowie obiekt będzie dysponował jedną z największych powierzchni w regionie – ponad 40 tys. mkw. GLA, a grono najemców powiększy się o kolejne 60 lokali. Nowa powierzchnia handlowa będzie stanowiła całość z dotychczasowym budynkiem i zostanie wykorzystana na poszerzenie oferty z branż AGD, RTV i multimedia oraz dopełnienie oferty fashion. Znacznie poszerzona zostanie również oferta gastronomiczna i usługowa.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała otwarto w maju 2009 roku. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings. Gemini Park obok części rozrywkowej, reprezentowanej m.in. przez Cinema City, oferuje kompleksową ofertę handlową. Wśród najemców centrum znajdują się: hipermarket Real, znane zagraniczne marki odzieżowe, takie jak H&M, C&A, New Yorker oraz wiodący polscy detaliści m.in. Reserved, House, Mohito, Solar, Martes Sport czy Ryłko. Na terenie centrum znajduje się ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Powierzchnia centrum wynosi 32 tys. mkw.

Gemini Holdings zaprezentuje swoje projekty podczas Shopping Center Forum przy stoisku 4.6/4.7