Savills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, wzmocnił zespół zarządzania nieruchomościami w Warszawie powołując na stanowisko dyrektora ds. operacyjnych i rozwoju biznesu Wojciecha Zawieruchę. Zawierucha będzie dalej wspierał rozwój zespołu zarządzania nieruchomościami w Polsce, zwłaszcza w sektorze handlowym.

Zanim dołączył do Savills był odpowiedzialny za sektor handlowy w dziale zarządzania nieruchomościami firmy DTZ w Polsce. Kierował zespołem specjalistów, którzy odpowiadali za obsługę 22 centrów handlowych. Jego zespół przeprowadzał również audyty komercyjne znanych polskich centrów handlowych na zlecenie inwestorów i deweloperów.

– Cieszymy się, że możemy powitać Wojciecha Zawieruchę w zespole zarządzania nieruchomościami Savills. Wojtek doskonale rozumie rynek centrów handlowych w Polsce, ma doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi i utrzymywaniu relacji z najemcami. Ma także dużą znajomość procesów due diligence i procesów przygotowujących do przejmowania i otwierania centrów handlowych. Jesteśmy przekonani, że z jego pomocą znacznie wzmocnimy tą stronę działalności Savills w regionie – mówi Brian Burgess, dyrektor zarządzający Savills Polska.

Savills to globalna spółka świadcząca usługi w branży obrotu nieruchomościami, notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Posiada międzynarodową sieć ponad 500 biur i przedstawicielstw w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie.