Outlet Bialystok
Outlet Bialystok

Do grona najemców Outletu Białystok, obiektu budowanego przez BOIG – The Blue Ocean Investment Group, dołączy Lancerto – polski producent klasycznej mody męskiej.  Nowy najemca zajmie powierzchnię 126 mkw.

– W 2009 roku otworzyliśmy pierwszy salon firmowy Lancerto w Białymstoku. Od tego czasu, marka Lancerto systematycznie zyskuje wysoką rozpoznawalność na tym rynku i sympatię kolejnych klientów. Zdecydowaliśmy się na otwarcie salonu w Outlecie Białystok, ponieważ jest to obiekt o bardzo dużym potencjale, a dzięki temu będziemy mogli zaoferować naszym klientom cenione kolekcje z poprzednich sezonów w niższych cenach. Dzięki korzystnej lokalizacji i wyprzedażowemu charakterowi centrum, Outlet Białystok z pewnością będzie cieszył się dużą popularnością. Jesteśmy przekonani, że dzięki bliskości aż sześciu przejść granicznych, oferta marki Lancerto znajdzie zwolenników także wśród klientów z zagranicy – mówi Tomasz Ciąpała, wiceprezes zarządu, Lancerto.

Lancerto – polska marka odzieżowa specjalizująca się w produkcji oraz dystrybucji klasycznej mody męskiej, powiększy ofertę Outletu Białystok, pierwszego centrum wyprzedażowego w północno-wschodniej Polsce. W ofercie salonu znajdą się perfekcyjnie skrojone garnitury, dopasowane koszule, klasyczne marynarki, płaszcze, buty oraz akcesoria.

Outlet Białystok to centrum wyprzedażowe zlokalizowane w północno-wschodniej Polsce.  Na powierzchni około 13 tys. mkw. GLA znajdzie się ponad 80 markowych sklepów, a na parkingu przed obiektem zmieści się ok. 700 samochodów. W ofercie Outletu Białystok znajdzie się m.in. hipermarket spożywczy Carrefour, drogeria Rossmann, Jysk, Adidas, Reebok, Molton, Ski Team, 4F oraz strefa food-court.

Obiekt otrzymał już decyzję o  prawomocnym pozwoleniu na budowę i obecnie trwa wybór generalnego wykonawcy.

Realizacją inwestycji tj. budową, komercjalizacją oraz zarządzaniem obiektem zajmie się firma BOIG –The Blue Ocean Investment Group świadcząca usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Zarówno przedstawiciele BOIG jak i marki Lancerto będą uczestnikami Shopping Center Forum, które odbędzie się 18-19 września 2013 roku w Warszawie.