Sklep iTerra

Do tej pory na terenie całego regionu zachodniopomorskiego nie było salonu Apple Premium Reseller. Zmieni się to już w najbliższych dniach, ponieważ 27 lipca br. pod szyldem iTerra zostanie otwarty sklep oferujący produkty Apple. Salon znajdzie się w szczecińskiej Galerii Kaskada, przy Alei Niepodległości 36. Sklep zajmie powierzchnię ok. 110 mkw.

To kolejny salon Apple Premium Reseller firmy iTerra, która w tym roku już otworzyła takie same w Białymstoku oraz Kielcach. Od pierwszego dnia działalności, w szczecińskim salonie iTerra będzie można obejrzeć i nabyć wszystkie, w tym najnowsze produkty Apple.

W najlepszych salonach Apple Premium Reseller, a niedługo również w Szczecinie, oferowane będą regularne szkolenia i prezentacje mające na celu pokazanie, jak w pełni wykorzystywać możliwości produktów i rozwiązań Apple.

Całkowita powierzchnia Galerii Kaskada wynosi 110 tysięcy metrów kwadratowych, zaś powierzchnia najmu to 43 tys. mkw. Obiekt posiada 1 tys. miejsc parkingowych na dachu i dwóch górnych poziomach centrum.

Budowa Galerii Kaskada rozpoczęła się w marcu 2010 roku, a została zakończyła we wrześniu 2011 roku. Obiekt znajduje się w samym centrum Szczecina. Właścicielem centrum jest ECE European Prime Shopping Centre Fund. Firmą zarządzającą i nadzorującą komercjalizację obiektu jest ECE Projektmanagement Polska.

ECE Projektmanagement Polska zaprezentuje swoje projekty przy stoisku nr 5.3 podczas wrześniowej edycji Shopping Center Forum.