Kamery IP
Kamery IP

Axis Communications jest producentem kamer IP przeznaczonych  dla sektora handlu, który w globalnej strategii firmy należy do najważniejszych. Swoje rozwiązania  firma zaprezentuje podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum.

– Axis Communications po raz pierwszy będzie uczestniczyć w  tym wydarzeniu.  Nasza propozycja skierowana jest zarówno do najemców centrów handlowych jak i deweloperów, zainteresowanych rozwiązaniami wspomagającymi skuteczną optymalizację procesów biznesowych i zarządzanie przestrzeniami sprzedażowymi. Mamy nadzieję,że Shopping Center Forum okaże się dobrą platformą do dyskusji na temat problemów z jakimi borykają się przedstawiciele sektora oraz przekazania wiedzy na temat naszych rozwiązań, które pomagają je rozwiązywać..

Axis Communications jako producent sieciowych systemów wizyjnych przeznaczonych do profesjonalnych instalacji, intensywnie współpracuje z partnerami biznesowymi.  Posiadają oni niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie integracji punktów obsługi klienta z nadzorem wizyjnym, jak również  systemów dostarczających dane o efektywności podejmowanych działań marketingowych, kolejkach czy miejscach najchętniej odwiedzanych przez klientów. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko 1.1 , będzie to okazja do spotkania z naszym zespołem i zapoznania się z ciekawymi rozwiązaniami przeznaczonymi dla sektora handlu – powiedziała  Agata Majkucińska, Key Account Manager w Axis Communications.

Oferowane przez Axis Communications systemy kamer sieciowych oprócz zwiększenia bezpieczeństwa i eliminowania strat powodowanych kradzieżą asortymentu, pełnią w sektorze handlu wiele funkcji aktywnie wspierających sprzedaż. Aby umożliwić dopasowanie funkcjonalności kamer do indywidualnych potrzeb użytkowników, stworzono otwartą platformę AXIS Camera Application Platform (www.axis.com/applications), z której można pobrać przydatne, inteligentne aplikacje dodatkowe. Przekazują one dane umożliwiające poznanie i analizę zachowań konsumenckich, co pozwala na optymalizację akcji marketingowych i personelu dedykowanego do obsługi klientów, monitorowanie kas i zmniejszanie długości kolejek. Umiejętne korzystanie z dostępnych możliwości znacznie podnosi poziom zadowolenia z oferowanej obsługi i zwiększa szanse na lojalność klienta, co w efekcie ma wpływ na wielkość sprzedaży..

W Polsce urządzenia Axis Communications można zaobserwować w wielu centrach handlowych, gdzie służą one do nadzoru wizyjnego. Dysponujemy również szeroką bazę klientów, którzy wykorzystują możliwości kamer do wspomagania biznesu. Są to m. innymi sieć butików Tally Weijl, KAZAR, drogeria NATURA czy sieć Perfumerii Marionnaud.

Axis Communications jako lider rynku z zakresu sieciowych systemów wizyjnych, wyznacza drogę do bezpieczniejszego, inteligentniejszego świata-promując migrację z systemów nadzoru analogowego do systemów cyfrowych. Oferowane sieciowe systemy wizyjne przeznaczone do profesjonalnych instalacji, produkty i rozwiązania Axis oparte są a nowatorskich i otwartych platformach technologicznych.

Axis posiada ponad 1400 dedykowanych pracowników w 42 lokalizacjach na świecie i współpracuje z partnerami działającymi na terenie 179 krajów. Założony w 1984 roku Axis jest szwedzką firmą informatyczną, notowaną na sztokholmskiej giełdzie NASDAQ OMX pod symbolem AXIS. Więcej informacji o firmie Axis można znaleźć na stronie internetowej firmy pod adresem www.axis.com