Firma Savills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, wzmocnił zespół zarządzania nieruchomościami w Warszawie powołując Rafała Koralewskiego na stanowisko kierownika działu windykacji. Będzie on odpowiedzialny za usprawnienie procedur kontroli finansowej i windykacji w Savills.

Koralewski jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości z sześcioletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych. Zanim dołączył do Savills, pracował jako starszy specjalista kontroli kredytowej w DTZ, gdzie odpowiadał za windykację i kontrolę papierów wartościowych. Rafał był zaangażowany w zarządzanie portfelem nieruchomości dla wielu międzynarodowych inwestorów. Swoją ścieżkę zawodową w branży nieruchomości komercyjnych rozpoczął w dziale kontroli kredytowej firmy Donaldsons.

– Jesteśmy świadomi, że dodatni cash-flow ma zasadnicze znaczenie dla naszych klientów na obecnym rynku finansowym. Z tego powodu wzmocniliśmy nasz zespół finansów zatrudniając Rafała. Jestem przekonany, że będzie cennym dodatkiem do zespołu, co pozwoli nam na zapewnienie zintegrowanych usług finansowych w sekorze nieruchomości – Wojciech Zawierucha, dyrektor ds. operacyjnych i rozwoju biznesu w dziale zarządzania nieruchomościami Savills.

Savills to globalna spółka świadcząca usługi w branży obrotu nieruchomościami, notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Posiada międzynarodową sieć ponad 500 biur i przedstawicielstw w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie.