Lokal Redberry
Lokal Redberry

Mapa z lokalami Redberry powiększa się o nowe miejsca. Na sierpień 2013 roku firma zaplanowała otwarcie nowego punktu handlowego w CH Atrium Biała w Białymstoku.

– Sierpień jest ważnym miesiącem dla spółki Redberry i fanów zdrowych jogurtowych przekąsek. Sieć wpływów firmy rośnie. Poza Białymstokiem, w sierpniu Redberry otwiera również lokal w Toruniu w CHR Toruń Plaza. Konsekwencja i staranna realizacja założonych celów biznesowych stały się już znakami rozpoznawczymi tej firmy. Godnym pokreślenia jest fakt, że wszystkie punkty Redberry są dochodowe i odnoszą coraz większe sukcesy. Każdy z otwartych lokali utrzymuje się na rynku – poinformowała redakcję Retailnet Agata Swornowska, reprezentująca sieć.

– Wzbogacenie oferty CH Atrium Biała w Białymstoku o lokal Redberry jest elementem przemyślanej i dobrze zapowiadającej się strategii. Atrium Biała należy do sektora nowoczesnych galerii, wpisujących się w bliską marce Redberry filozofię fit & fun. Bogata oferta sklepów, stylowe, nowoczesne wnętrza i klienci, którzy dbają o zdrowy styl życia dobrze wróżą rozwojowi marki na białostockim rynku – poinformowali przedstawiciele Redberry.

Otwarcie Redberry w CH Atrium Biała planowane jest na sierpień. Obecnie trwają prace architektoniczne i techniczne. Lokal będzie wyspą ze stolikami, umiejscowioną na poziome 0 obok sklepu H&M.

Przypomnijmy, firma Redberry zaistniała jako jeden z prekursorów mody na mrożone jogurty na polskim rynku. Obecnie marka prowadzi działalność w największych centrach handlowych w Warszawie: Złote Tarasy, Arkadia, Blue City oraz na Dworcu PKP. Posiada również lokal we Wrocławiu w CH Magnolia.