NoVa Park
NoVa Park

W ostatnim czasie grono najemców gorzowskiego centrum handlowego NoVa Park poszerzyło się o trzy nowe salony – butik bielizny Alles, sklep zoologiczny Zielone ZOO oraz punkt handlowy e-SmokingWorld.

Alles to firma rodzinna, specjalizująca się w bieliźnie dziennej i nocnej na różne okazje oraz w wielu rozmiarach. Marka oferuje również ekskluzywną bieliznę dla kobiet w ciąży oraz karmiących. Zielone ZOO to sieć sklepów zoologicznych z Gorzowa Wielkopolskiego, obecna na rynku od 2003 roku. Firma posiada w swojej ofercie produkty dla psów, kotów, gryzoni, ptaków, ryb akwariowych i stawowych oraz zwierząt terrarystycznych. e-SmokingWorld to świat e-papierosów i akcesoriów do e-palenia. W ofercie firmy znajdują się marki, takie jak Mild, Volish, LiQueen, P1, Provog, czy Aromativ.

– Pojawienie się w ostatnim czasie trzech nowych najemców w NoVa Park to dowód na konsekwentnie realizowaną strategię, zakładającą systematyczne poszerzanie oferty handlowej gorzowskiego centrum. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom szeroki wachlarz usług, dostępnych w jednym miejscu – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Salon Alles zajmuje powierzchnię 56 mkw. i znajduje się na pierwszym piętrze, obok sklepu Deichmann. Zielone ZOO wynajęło lokal o powierzchni 119 mkw. i zlokalizowane jest na parterze naprzeciw Super-Pharm, a punkt handlowy e-SmokingWorld, otwarty w pobliżu Pizzerii Biesiadowo, ma powierzchnię 34 mkw.

Właścicielami NoVa Park są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska SA. NoVa Park to największe centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku.

Obiekt jest zlokalizowany w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.Kruk, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Zarządca obiektu – Apsys Polska przedstawi swoje projekty podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum.