Gemini Park Tarnów
Gemini Park Tarnów

Tarnowskie centrum handlowe Gemini Park w ostatnim czasie pozyskało kolejnych najemców. Do grona nowych sklepów dołączyli – sklep kosmetyczny Hebe, 4F, Quickside, Perfekt Serwis oraz znana tarnowianom Cukiernia Kudelski.

Sklep Hebe znajduje się na poziomie 0, naprzeciwko sklepu Jysk. Z kolei sklep 4F ( polska marka oferująca odzież i sprzęt sportowy) znajduje się w pobliżu Empiku. W salonie odzieżowym Quickside znaleźć można odzież skierowaną do młodzieży. Cukiernia Kudelski słynie natomiast w całym regionie z produkcji znakomitych ciastek i lodów. Jest to lokal uzupełniający ofertę słodkich wyrobów w Gemini. Znaleźć go można w sąsiedztwie hipermarketu Tesco oraz Martes Sport.

Sklep Perfekt-Serwis to nowa oferta z sektora usług, oferujący m.in.: dorabianie kluczy, wyrób pieczątek, naprawę obuwia, ksero oraz różne usługi introligatorskie. Świadczy również usługi wymiany pasków zegarkowych czy sprzedaży upominków okolicznościowych. Lokal znajduje się naprzeciwko apteki.

Ponadto niektórzy obecni najemcy centrum handlowego zmienili swoje lokalizacje. W nowych, korzystniej usytuowanych lokalach znaleźć można: Pako Lorente, Salon Wójcik oraz Kwant.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to obiekt położony w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. mkw., w tym 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców centrum należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama, Media Markt. Naszymi Najemcami są także: Mango, Stradivarius, Orsay, KappAhl, Reserved, C&A, Jysk, KiK, Martes Sport, Empik, Smyk, Gino Rossi, Ecco, Douglas, Home & you, Levis, Mustang, Top Secret & Friends, House, Cropp, Intimissimi, Calzedonia, Triumph, Ravel, KFC, Pizza Dominium, Grycan, Solar, Big Star, Oodji, Deichmann, Rossmann.

Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała, oddanego do użytku w maju 2009 r., którego rozbudowa rozpoczęła się w sierpniu 2012 r. Po rozbudowie obiekt będzie dysponował jedną z największych powierzchni handlowych w regionie – do 49 tys. mkw., a  grono najemców poszerzy się o kolejne 70 sklepów z branży modowej, usługowej  oraz rozrywkowej.

Gemini Holdings zaprezentuje swoje projekty podczas wrześniowej edycji Shopping Center Forum na stoisku 4.6 / 4.7