Wizualizacja bydgoskiej galerii

ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. rozwija się w Polsce od 1997 roku i jest częścią niemieckiej firmy ECE Projektmanagement GmbH – lidera na rynku europejskim w sektorze śródmiejskich centrów handlowych. Przedstawiciele firmy będą obecni podczas tegorocznego Shopping Center Forum 2013. Zaprezentują m.in. galerię w Bydgoszczy.

– ECE Polska zarządza obecnie sześcioma nowoczesnymi centrami handlowymi, których grono w 2015 r. poszerzy się o galerię w Bydgoszczy – mówią przedstawiciele firmy ECE Projektmanagement Polska. – Nowy obiekt handlowy w Bydgoszczy powstanie przy al. Wojska Polskiego i pomieści około 200 lokali, będzie liczył ok. 50 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wynajmu oraz 1200 miejsc parkingowych. Będzie to największy obiekt łączący funkcje handlowo-usługowo-rozrywkowe zlokalizowany w Bydgoszczy.

ECE Polska kompleksowo realizuje każdą inwestycję, od projektowania, poprzez wykonanie, kończąc na długofalowym zarządzaniu swoimi obiektami. Galerie są położone w centralnych punktach największych miast, nawiązują do ich historii i harmonijnie wpisują się w otoczenie.

Od roku 1965 ECE działa, jako projektant i deweloper centrów handlowych. Swoje obiekty ECE wynajmuje samodzielnie oraz podejmuje się zarządzania nimi w długiej pespektywie. W 183 galeriach handlowych zarządzanych przez ECE (z tego 38 przez MEC METRO-ECE Centermanagement GmbH & Co. KG ) w 16 krajach około 17.500 sklepów mieszczących się na powierzchni 6 milionów metrów kwadratowych osiąga obroty na poziomie 19 miliardów euro rocznie. Do centrów tych zaliczają się w Polsce m. in. Galeria Bałtycka w Gdańsku i Galeria Krakowska w Krakowie, a w Niemczech Potsdamer Platz Arkaden w Berlinie, Promenaden na Dworcu Głównym w Lipsku, Alstertal-Einkaufszentrum w Hamburgu oraz Schloss-Arkaden w Brunszwiku.

Z projektami ECE będzie można zapoznać się podczas Shopping Center Forum 2013 Fall Edition przy stoisku 5.3.