Galeria Malta
Galeria Malta

– Galeria Malta nieustannie wzbogaca swoją ofertę z obszaru gastronomicznego tak, aby propozycje kierowane do klientów były zróżnicowane i ciekawe. Rozwijając strefę food court mamy na względzie nie tylko wysoką jakość oraz walory zdrowotne serwowanych posiłków, ale i możliwość kosztowania kuchni z różnych stron świata – mówi Tomasz Wojsz, dyrektor Galerii Malta.

Ofertę gastronomiczną Galerii Malta uzupełni nowy najemca – Kuchnia Express Marche, jeden z konceptów firmy American Trading Company. Nowy lokal będzie czynny od października 2013 roku.

Restauracja Express Marche zajmie powierzchnię 164 metrów kwadratowych w Pasażu Niebieskim na drugim piętrze rozszerzając strefę food court.

Ofertę Kuchni Express Marche wyróżnia blisko 200 oryginalnych receptur dań, podlegających stałej kontroli jakości, co pozwala na zachowanie wysokiego poziomu oferty kulinarnej i wyróżnia restaurację na polskim rynku.

Restauracje Express Marche oferują dania kuchni polskiej i kuchni z różnych stron świata. Potrawy serwowane są w formie gorącego bufetu, w systemie sprzedaży żywności na wagę, przy określonej cenie za 100 gram jedzenia. Klienci sami wybierają dania i dodatki, dzięki czemu mogą dowolnie komponować swój talerz, składający się z różnych potraw – takich, na jakie mają ochotę w danej chwili, przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny.

Poznańska Galeria Malta to największe centrum handlowo-rozrywkowe w zachodniej Polsce i zarazem kluczowy projekt zrealizowany na polskim rynku przez firmę Neinver, jednego z wiodących hiszpańskich inwestorów, deweloperów i zarządców nieruchomości w Europie. Trzykondygnacyjny kompleks o całkowitej powierzchni 162 tys. mkw. oferuje 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe Multikino, liczne kawiarnie i restauracje.

Galeria mieści się przy skrzyżowaniu ulic Abpa A. Baraniaka i Katowickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty. Jest położona w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum Poznania, na trasie przejazdowej z Międzynarodowego Lotniska Ławica.

Neinver zaprezentuje swoje projekty podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum, które odbędzie się 18-19 września 2013 roku w Warszawie.