Otwarto najnowszy sklep sieci oferującej odzież sportową 4F. Jest to już 97. salon sieci. Sklep ma powierzchnię 165 metrów kwadratowych powierzchni całkowitej i znajduje się na poziomie 1 w łódzkim Centrum Handlowym Manufaktura

4F to marka dobrze znana w Łodzi. Oprócz sklepu w Manufakturze, artykuły sygnowane logo brandu można kupić w Galerii Łódzkiej oraz Galerii Tulipan.

– Ten rok upływa pod znakiem intensywnego rozwoju naszej sieci. Tak jak zapowiadaliśmy, koncentrujemy się na prestiżowych lokalizacjach i galeriach, a łódzka Manufaktura to jeden z najbardziej znanych adresów na handlowej mapie Polski. Miejsce kojarzone z modą i nowymi trendami, w które marka 4F na pewno doskonale się wpisze – mówi Wojciech Mikulski, członek zarządu firmy OTCF, właściciela marki 4F.

4F znane jest z bogatej oferty odzieży sportowej – zarówno fitnessowej, trekkingowej, jak i narciarskiej. Asortyment uzupełnia kolekcja ubrań casualowych, gotowych do noszenia na co dzień. Produkty 4F wpisują się zarówno w potrzeby osób, które uprawiają sporty okazjonalnie i amatorsko, jak i pasjonatów, profesjonalistów i sportowców sięgających po medale. Firma korzysta z zaawansowanych rozwiązań materiałowych i technologicznych, które zapewniają wysokie parametry ubrań i ich funkcjonalność. Wśród nich technologie Thermopile, Hydropile, Microtherm oraz OutControl.

Celem firmy OTCF jest oferowanie szerokiej linii ubrań do aktywnego stylu życia, w przystępnych cenach. Firma regularnie poszerza sieć punktów sprzedaży, opierając się zarówno na sklepach własnych, jak i punktach franczyzowych.

4F to marka należąca do firmy OTCF. W jej portfolio znajdują się również takie brandy jak FOB, Outhorn, Tutto Bene oraz Wild Nature.