Salon home&you
Salon home&you

Marka Home&You, należąca do LPP TEX SA powstała w 2006 roku. Swoje produkty oferuje w ponad 70 sklepach w Polsce. Spółka planuje ekspansję sieci w powstających centrach handlowych na terenie całego kraju.

Na liście planowanych przez spółkę inwestycji w nowe lokale handlowe są m.in. sklepy w powstających centrach handlowych: Galerii Bronowice w Krakowie, CH Łacina w Poznaniu, Galerii Warmińskiej w Olsztynie, CH Nowy Rynek w Jeleniej Górze, Galerii Katowickiej, Poznań City Center czy w lubelskim centrum handlowym budowanym przez Ikea Centre Group.

LPP TEX SA otwiera lokale o zróżnicowanych powierzchniach handlowych. Nowe sklepy sieci będą miały średnio około 300 mkw. Przykładowo, w Galerii Bronowice w Krakowie sklep zajmie 360 mkw. powierzchni, a w CH Nowy Rynek w Jeleniej Górze ok. 250 mkw.

Przypomnijmy, pierwszy własny salon marki Home&You powstał w 2006 i już w 2010 pod względem ilości punktów handlowych była to największa sieć sklepów oferujących artykuły wyposażenia wnętrz w Polsce.

Sklepy sieci zlokalizowane są tylko w największych centrach handlowych na terenie całego kraju. Obecnie w ramach sieci działa około 80 salonów własnych w Polsce i za granicą. Poza Polską sklepy należące do LPP TEX znajdują się w Rosji ( 6 lokali) oraz w Estonii i na Ukrainie – po jednej placówce.

Ponadto spółka prowadzi także sklep internetowy www.home-you.com. Salony Home&You podzielone są na 4 strefy. Struktura ta odpowiada podziałowi domu na: salon, kuchnię, łazienkę i sypialnię.

W salonach Home&You znaleźć można szeroki wybór akcesoriów i tkanin do dekoracji domów, tworzenia własnych, oryginalnych wnętrz.