CH Atrium Koszalin
CH Atrium Koszalin

Z początkiem sierpnia 2013 roku, w Atrium Koszalin nastąpi otwarcie salonu Giacomo Conti. Nowy najemca zaproponuje eleganckie kolekcje ubrań męskich do pracy i na specjalne okazje.

Nowy sklep zajmie 120 mkw. powierzchni centrum i będzie zlokalizowany na parterze, w sąsiedztwie salonów CCC i Bytom.

W nowym salonie klienci znajdą bogaty wybór garniturów, smokingów i fraków, marynarek, koszul, swetrów, kurtek i płaszczy oraz dodatków takich jak: krawaty, buty, paski, czy spinki do koszul.

Giacomo Conti to firma działająca od 2006 roku. Obecnie spółka posiada 34 salony z modą męską w kraju. Przedstawiciele firmy poinformowali redakcję Retailnet, że planują do końca stycznia 2014 roku uruchomić jeszcze kilka placówek.

Atrium Koszalin to 128 sklepów i punktów usługowych na powierzchni ponad 55 tys. mkw. GLA. Wśród największych najemców centrum znajdują się: hipermarket Tesco, market budowlany Castorama, market z elektroniką Media Markt, czy fitness club Pure Jatomi i Multikino.

Na dwóch poziomach centrum znajdują się m.in. takie marki, jak: Bershka, C&A, Carry, CCC, Centro, Claire’s, Cropp Town, Deichmann, Diverse, Douglas, Ecco, Empik, Geox, Gino Rossi, H&M, Home&You, House, Inglot, KappAhl, Kari, Kazar, Marks&Spencer, Mohito, New Yorker, Orsay, Promod, Pull and Bear, Reserved, Simple, Smyk, Solar, Stradivarius, Swiss, Tally Weijl, Taranko, Próchnik / Tiffi, Venezia, YES.   Dla klientów centrum przeznaczono 1,6 tys. miejsc parkingowych.

Obiekt należy do Atrium European Real Estate Limited. Atrium jest właścicielem 155 obiektów handlowych. Atrium działa przede wszystkim na terenie Polski,  Republiki Czeskiej,  Słowacji i w Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii i na Łotwie.

Przedstawiciele sieci Giacomo Conti oraz spółki Atrium będą uczestnikami Shopping Center Forum, które odbędzie się 18-19 września 2013 roku w Warszawie.