Podczas Shopping Center Forum 2013 Fall Edition będzie można spotkać się z przedstawicielami firmy DaWeg Asset Management. Firma zaprezentuje obiekt handlowy, który powstanie w podwarszawskiej miejscowości Baniocha.

– Wiążemy duże nadzieje z Shopping Center Forum 2013 i promocją na Forum centrum handlowego w miejscowości Baniocha, o którym chcemy tam rozmawiać z najemcami – mówi w rozmowie z Retailnet Dariusz Węglicki, partner zarządzający – dyrektor ds. rozwoju firmy DaWeg.

Firma zaprezentuje uczestnikom SCF 2013 Centrum Cegielnia. Działka, na której planowana jest inwestycja, zlokalizowana jest w miejscowości Baniocha, gmina Góra Kalwaria, przy drodze krajowej nr 79 łączącej Piaseczno i Górę Kalwarię, na skrzyżowaniu z ulicą Graniczną, prowadzącą do Konstancina Jeziornej. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym przeznaczony jest on pod zabudowę o funkcji handlowej.

Koncepcją tego projektu jest parterowy park handlowy – conveniece center, którego podstawą będą: operator DIY oraz supermarket spożywczy. Całkowita powierzchnia najmu wyniesie ok. 9910 metrów kwadratowych. W inwestycji przewidziany jest parking na 309 miejsc parkingowych.

Dodatkowo projekt zakłada powstanie obiektu z usługami gastronomicznymi typu „drive throw”, w planach jest również zlokalizowany na parkingu targ z lokalnymi produktami rolnymi. Otwarcie Centrum Cegielnia planowane jest na wiosnę 2015 roku.

DaWeg Asset Management, wraz z pozostałymi spółkami należącymi do DaWeg Group świadczą szerokie usługi na rynku nieruchomości ze szczególnym uwzględnieniem nieruchomości handlowych. Podstawowe usługi to: zarządzanie projektami inwestycyjnymi, zarządzanie nieruchomościami (property management), strategiczne zarządzanie nieruchomościami (asset management), pełna realizacja obiektów handlowych oraz wprowadzanie inwestorów zagranicznych na polski rynek.

Podczas SCF 2013 Fall Edition firma DaWeg Asset Management zajmie stoisko 7.1 Więcej informacji na temat Shopping Center Forum 2013 znajduje się tutaj.