E-commerce

Z początkiem sierpnia 2013 roku sieć Drogeria Natura stała się partnerem oficjalnym Payback. W ten sposób program poszerza swój zasięg o kolejne obszary rynkowe i odpowiada na potrzeby swoich uczestników. Dzięki nowemu partnerowi mogą oni zbierać punkty w kolejnych blisko 270 lokalizacjach w kraju.

– Współpraca z Drogerią Natura to dowód na stale rosnący zasięg Payback. Nie tylko wzrasta penetracja Programu – dziś jej poziom przekracza 40 proc. w największych miastach w kraju – lecz również poszerza się liczba sektorów rynkowych, w których możemy nagradzać konsumentów za ich aktywność. Sklepy z kosmetykami to miejsca, których nasi uczestnicy oczekują w programie. Dzięki współpracy z siecią Drogeria Natura przybędzie 265 nowych lokalizacji – przekonuje Marcin Drzewiecki, dyrektor marketingu Payback.

– Drogerie Natura to sieć przyjaznych sklepów, gdzie oprócz kompetentnej obsługi i szerokiej gamy produktów, realizowanych jest wiele działań marketingowych. Bezustannie badamy oczekiwania naszych klientów, a także śledzimy rynkowe trendy, czego efektem jest m. in. dołączenie do Programu Bonusowego Payback. Mamy nadzieję, że tak wzbogacona oferta spotka się z dużym zainteresowaniem – powiedziała Aleksandra Borycka, dyrektor marketingu spółki Polbita, właściciela Drogerii Natura.

– Za zakupy u nowego partnera uczestnicy Payback otrzymają punkt za każde wydane dwa złote. Odtąd klienci Drogerii Natura mogą skorzystać z benefitów największego w Polsce Programu Bonusowego. Ci, którzy nie posiadają jeszcze karty Payback, mogą ją od razu odebrać przy kasie. Wejście Drogerii Natura do Programu dodatkowo wspiera specjalna oferta punktowa i zniżkowa. Niebawem pojawią się też nowe kupony, również te w wersji elektronicznej.

Payback to multipartnerski Program Bonusowy, którego uczestnicy mogą zbierać punkty podczas zakupów w wielu popularnych sklepach sprzedaży tradycyjnej oraz online. Dzięki specjalnym promocjom, ofertom oraz kuponom (również elektronicznym) posiadacze kart Payback mogą szybko i łatwo zwiększyć stan konta punktowego. Zebranymi punktami Payback można płacić u wybranych partnerów, wymienić je na atrakcyjne nagrody, mile Miles & More lub przekazać na cele charytatywne.

W Polsce Program Payback rozpoczął swoją działalność 16 września 2009 roku. Obecnie współpracuje z nim ponad 20 firm partnerskich oraz ponad 140 sklepów online. W Polsce aktualnie liczba aktywnych kart Payback to ponad dwanaście milionów. Payback jest częścią Grupy American Express.

Drogerie Natura to sieć 265 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Oprócz kosmetyków do makijażu, pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, w drogeriach można znaleźć również artykuły chemii gospodarstwa domowego czy kosmetyki dla dzieci.