Salon Carry
Salon Carry

Z początkiem sierpnia 2013 roku w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała został otwarty nowy, większy salon polskiej sieci odzieżowej Carry.

Na powiększonej do 520 mkw. powierzchni marka Carry oferuje bogatszą ofertę mody damskiej, męskiej i młodzieżowej.

– Carry działa w naszym  centrum od ponad 4  lat. Cieszy mnie, iż ta uznana firma doceniła potencjał  obiektu i korzystając z rozbudowy centrum zdecydowała się na powiększenie salonu sprzedaży w Gemini Park Bielsko-Biała   – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.

Carry to kolejna marka, która powiększyła swój lokal w Gemini Park Bielsko-Biała. Taką decyzję podjęły także brandy należące do grupy LPP: Reserved, House, Mohito, salon sportowy Martes Sport oraz salon obuwniczy CCC.

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na 27,5 tys. mkw. Po rozbudowie obiekt będzie dysponował jedną z największych powierzchni w regionie – 40 tys. mkw., a grono najemców powiększy się o kolejne 60 lokali.

Nowa powierzchnia handlowa będzie stanowiła całość z dotychczasowym budynkiem i zostanie wykorzystana na poszerzenie oferty z branż AGD, RTV i multimedia oraz dopełnienie oferty fashion. Znacznie poszerzona zostanie również oferta gastronomiczna i usługowa.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała otwarto w maju 2009 roku. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings.

Gemini Holdings zaprezentuje swoje projekty podczas Shopping Center Forum, przy stoisku 4.6, 4.7