Salon Marilyn w Outlet Park Szczecin

Firma Marilyn, która oferuje w sklepach rajstopy oraz pończochy otworzy w najbliższych miesiącach 4 kolejne salony. Tylko jeden z nich zostanie otwarty przez franczyzobiorcę.

– We wrześniu zostaną uruchomione salony w Galerii Katowickiej o powierzchni 45 metrów kwadratowych oraz w jednej z galerii w Krakowie o powierzchni 40 mkw. W październiku odbędzie się otwarcie salonu w Centrum Handlowym Riviera w Gdyni. Będzie to nasz najmniejszy salon, bo zajmie powierzchnię około 20 mkw. Wszystkie te salony zostaną otwarte przez naszą firmę. Z kolei w centrum handlowym w Pile znajdzie się salon Marilyn prowadzony przez franczyzobiorcę – mówi w rozmowie z Retailnet Katarzyna Rezler, dyrektor handlowy Marilyn.

W 2013 roku ma zostać otwartych łącznie 10-15 sklepów sieci Marilyn. Lokale marki mierzą średnio od 20 do 60 mkw. Wyspy w centrach handlowych zajmują powierzchnię 15 mkw.

Obecnie w Polsce działa około 40 salonów Marilyn. Firma wciąż poszukuje nowych partnerów biznesowych w celu otwarcia kolejnych salonów franczyzowych. Współpracuje też z sieciami Rossmann, Auchan i od niedawna z drogerią Natura oraz z kontrahentami m.in.: z USA, Niemiec, Irlandii, Francji, Rosji, Ukrainy i Litwy.

Firma Marilyn Marzena Janiak powstała w listopadzie 1994 roku. W przeciągu 20 lat swojej działalności przedsiębiorstwo ugruntowało swoją pozycję na rynku produktów pończoszniczych. Marka na przestrzeni lat zdobyła duże uznanie klientów. W chwili obecnej firma Marilyn jest jednym z wiodących producentów wyrobów pończoszniczych w kraju i produkuje zarówno asortyment luksusowy, jak i produkty klasyczne.