Ptak Outlet
Ptak Outlet

W centrum wyprzedażowym Ptak Outlet w Rzgowie koło Łodzi swój salon otworzy właściciel sieci sklepów z bielizną – firma Atlantic.  Outletowy salon marki będzie posiadał powierzchnię 113 mkw.

– Z przyjemnością informujemy, iż otwarcie outletowego salonu marki Atlantic nastąpi 7 sierpnia 2013 roku. Firma Atlantic ze względu na modowy charakter swoich kolekcji, innowacyjność oraz wysoką jakość wykonania, wypracowała sobie pozycję jednej z najchętniej wybieranych marek bielizny na polskim rynku – poinformowali przedstawiciele Ptak Outlet.

– W sklepie Atlantic w Ptak Outlet będzie można kupić pełnowartościowe produkty w cenach minimum 30 proc. niższych niż ceny tych samych artykułów w regularnych sklepach – informuje inwestor. Obecnie spółka Atlantic SA posiada ponad 130 salonów. Firma otwiera zarówno lokale własne jak i franczyzowe. Jest także najemcą centrów outletowych. Salony sieci mają wielkość od 40 do 80 mkw. i są zlokalizowane m.in. w galeriach handlowych.

Ostatnio oferta Ptak Outlet wzbogaciła się o sklepy takich sieci, jak Mohito czy Thai Box. Niebawem z kolei zostaną otwarte salony z obuwiem marek Baldinini oraz Högl.

Ptak Outlet ma 33 tys. mkw. powierzchni handlowej, docelowo pomieści się tu 140 sklepów oferujących produkty światowych marek w fabrycznych cenach. Oferta Ptak Outlet to gama produktów z gwarantowaną całoroczną obniżką cen od -30 proc. do -90 proc. w stosunku do sklepów regularnych.

W obrębie oddziaływania Ptak Outlet znajduje się 744 tys. mieszkańców Łodzi, ponad 2,5 mln  ludności w województwie łódzkim oraz około 7 mln w zasięgu 90 minut jazdy samochodem.

Przedstawiciele obiektu będą obecni podczas Shopping Center Forum. Stoisko Ptak Outlet ma numer 4.8.