Podczas Shopping Center Forum 2013 będzie można spotkać się ze specjalistami firm Professional Style, Ego – Studio, Cleoni, Norco oraz Grafiti. Na wspólnym stoisku będą oni radzić jak profesjonalnie wesprzeć rozwój sieci sklepów reatil.

– Zdecydowaliśmy się na udział w Shopping Center Forum 2013, aby zaprezentować ofertę. Na naszym stoisku chcemy zaproponować współpracę pięciu niezależnych firm, z których każda jest specjalistą w swojej dziedzinie: Professional Style to wykonanie i profesjonalizm, Ego – Studio cechują świetne projekty i kreatywność, Cleoni to oświetlenie i ekonomia, Norco znane jest z doskonałych mebli i jakości, a Grafiti to grafika i wizerunek – mówi w rozmowie z Retailnet Joanna Kadzińska, manager ds realizacji projektów z Professional Style.

– Idea stworzenia grupy powstała w wyniku obserwacji potrzeb naszych klientów. Wyznajemy podobne wartości w prowadzeniu naszych firm i zależy nam na satysfakcji z własnej pracy. Współpracując ze sobą na przestrzeni lat zyskaliśmy nie tylko konieczne doświadczenie, ale i wzajemne zaufanie. Nasze kompleksowe działanie daje gwarancję powstania pięknego i funkcjonalnego wnętrza, wykonanego profesjonalnie i na czas. Zrealizowane wspólnie salony cechuje innowacyjność, wysoka jakość i zadowolenie klientów, którzy powierzają nam zaprojektowanie i wykonanie kolejnych swoich inwestycji – dodaje Joanna Kadzińska.

Professional Style podczas Shopping Center Forum 2013 Fall Edition zajmie stoisko nr 7.2. Więcej informacji na temat SCF 2013 znajduje się tutaj.