Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Częstochowa dołączył nowy salon. Od 10 lipca E-Smoking World będzie oferował swoim klientom szeroki wybór papierosów elektronicznych. Salon zajmie powierzchnię ponad 16 mkw.

To kolejny punkt z sieci handlowej tej marki, która posiada obecnie już 1000 punktów własnych i partnerskich na terenie całej Polski.

Nowy salon o powierzchni 16,15 mkw. będzie oferował między innymi e-papierosy, e-cygara, a także szeroki wybór płynów nikotynowych w różnych smakach. Sklepy E-Smoking World posiadają w swoim asortymencie produkty oferowane przez Grupę Chic, lidera w branży e-papierosów na rynkach europejskich. W ofercie nowego najemcy CH Auchan Częstochowa dominują znane marki, takie jak Mild, Volish, Provog i LiQueen.

Firma jest obecna również w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Czechach i Słowacji.

Centrum Handlowe Auchan Częstochowa przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy powstało w 2001 roku. Osiem lat później zostało rozbudowane. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 70 sklepów znanych i wiodących na rynku marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci jest udostępniony darmowy plac zabaw. Na terenie centrum znajduje się również hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Centrum Handlowe posiada 1460 miejsc parkingowych, w tym 40 dla osób niepełnosprawnych.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw.

Immochan jest wystawcą tegorocznej edycji SCF Fall Edition. Więcej informacji na temat Shopping Center Forum 2013 znajduje się tutaj.