Savills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, wzmocnił zespół zarządzania nieruchomościami w Warszawie powołując Martę Mikołajczyk-Pyrć na stanowisko associate director (zastępcę dyrektora), portfolio manager (zarządcę portfela nieruchomości). Mikołajczyk-Pyrć będzie odpowiedzialna za nadzór nad portfelem nieruchomości należących do klientów, zapewniając najbardziej korzystny zwrot z inwestycji.

Mikołajczyk-Pyrć dołączyła do Savills z zespołu zarządzania nieruchomościami handlowymi agencji DTZ, gdzie była odpowiedzialna za portfel nowoczesnych centrów handlowych oraz świadczyła usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych. Wśród jej klientów byli zarówno międzynarodowi inwestorzy , jaki i polscy deweloperzy.

Ma ona ponad 15 lat doświadczenia na rynku nieruchomości handlowych w Polsce, przede wszystkim w obszarze komercjalizacji, zarządzania i marketingu centrów handlowych. To szerokie spektrum przekłada się na głębokie zrozumienie całego sektora i umożliwia Mikołajczyk-Pyrć rekomendowanie najlepszych rozwiązań i strategii, prowadzących do maksymalizacji wartości nieruchomości należących do klientów.

– Oprócz kluczowej roli eksperta zarządzającego portfelem nieruchomości klientów, Marta będzie wspierać dalszy rozwój działu zarządzania nieruchomościami Savills w Polsce. Jestem przekonany, że dzięki jej dużemu doświadczeniu w sektorze powierzchni handlowych, będzie ona kluczowym członkiem zespołu, co pozwoli na podkręcenie tempa rozwoju działu i zapewni mu szerszą bazę klientów – mówi Wojciech Zawierucha, dyrektor ds. operacyjnych i rozwoju biznesu w dziale zarządzania nieruchomościami Savills.

Savills to spółka świadcząca usługi w branży obrotu nieruchomościami, notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Posiada międzynarodową sieć ponad 500 biur i przedstawicielstw w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych klientom na całym świecie.