Firma DTZ została wybrana na zarządcę trzech obiektów o całkowitej powierzchni najmu ok. 20 tys. metrów kwadratowych. Są to nieruchomości należące do funduszu Arka BZ WBK Fundusz Rynku Nieruchomości FIZ zlokalizowane są w Warszawie, Gdyni i Łomży. Pracownicy firmy DTZ zajmą się również wsparciem klienta w procesie komercjalizacji.

– Rozszerzenie współpracy z BZ WBK TFI dowodzi, że jesteśmy niezawodnym partnerem biznesowym. Naszym celem jest zwiększenie wartości objętych przez nas w zarządzanie nieruchomości i – przy ścisłej współpracy z klientem – pełniejsze wykorzystanie ich potencjału. Poza zarządzaniem, w ramach naszych usług będziemy wspierać klienta wiedzą techniczną i sprawdzonymi rozwiązaniami w zakresie poprawy funkcjonowania nieruchomości. Jestem pewna, że cele zdefiniowane przez naszego klienta zostaną przez nas w pełni zrealizowane – mówi Zuzanna Paciorkiewicz, MRICS, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami DTZ.

DTZ od 1 lipca 2013 objął zarządzanie Galerią Pod Dębami oferującą powierzchnie handlowe zlokalizowanąa jest przy ul. Pasłęckiej 8D, w Warszawie, Galerią Łomża mieszczącą się przy ulicy Piłsudskiego 14B, w Łomży. W obu galeriach głównym najemcą jest sieć supermarketów Stokrotka.

DTZ objął też zarządzanie kompleksem biurowym Alfa Plaza zlokalizowanym przy ulicy Batorego 28-32, w Gdyni.