Salon Wojas

Wojas SA poinformował, że wielkość skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży osiągniętych przez grupę kapitałową Wojas SA w lipcu 2013 roku wyniosła ponad 10,7 mln zł i była wyższa o 4,4 proc. od przychodów osiągniętych w lipcu 2012 roku.

W okresie styczeń-lipiec 2013 wielkość skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży wyniosła prawie 92 mln zł i była wyższa o 11,4 proc. od przychodów osiągniętych w analogicznym okresie roku poprzedniego.

Jak już informowaliśmy, spółka Wojas w pierwszym kwartale tego roku uruchomiła 5 salonów własnych w Polsce (w Wadowicach, Lodzi, Szczecinie, Warszawie i Łomży) oraz zamknęła dwa sklepy (w Krakowie i Gorzowie Wielkopolskim).

Na koniec marca 2013 roku własna detaliczna sieć sprzedaży Wojas obejmowała 144 sklepy, na co składało się: 135 salonów firmowych w kraju i 9 salonów firmowych Wojas na Słowacji. Dodatkowo sieć sklepów franczyzowych zlokalizowanych na Ukrainie i w Rosji zwiększyła się o 3 nowe punkty i na koniec marca 2013 roku sieć franczyzowa liczy 5 .punktów. Spółka prowadzi również sprzedaż produktów w sklepie internetowym.