Sinsay

Spółka LPP i Bonarka City Center zakończyły negocjacje pakietu umów najmu dotyczących powiększenia obecnych lokali sieci oraz otwarcia nowych sklepów.

Zgodnie z zapisami nowych umów LPP powiększy istniejące już sklepy marek Cropp i Mohito. Każdy z lokali dysponować będzie teraz powierzchnią powyżej 500 mkw. Firma zdecydowała się także otwarcie drugiego salonu Reserved na terenie Bonarki. Sklep o powierzchni ok. 860 mkw. otwarty zostanie na parterze galerii. Jesienią w Bonarce zadebiutuje także marka Sinsay. Salon o powierzchni ponad 420 mkw., mieścić się będzie na pierwszym poziomie galerii.

– Już jesienią tego roku klienci Bonarki będą mogli korzystać z powiększonej oferty marek należących do LPP. Firma postanowiła zdecydowanie wzmocnić swoją obecność w naszym centrum, zarówno poprzez powiększenie już istniejących sklepów, jak również otwierając dwa nowe salony. Stałe powiększanie oferty dostępnych w Bonarce marek jest kluczowym elementem realizowanej przez nas strategii rekomercjalizacji. W tym kontekście tak duża transakcja jest bardzo dobrym sygnałem dla obecnych i przyszłych najemców – stanowi wyraz uznania dla handlowego potencjału Bonarki na tle rynku – powiedziała Natalia Pradelska, Country Leasing Director, TriGranit Management.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 250 punktów handlowo-usługowych, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na klientów centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się ośrodek edukacyjno-wychowawczy „U Siemachy” o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.

TriGranit Management zaprezentuje swoje projekty przy stoisku nr 5.4 podczas wrześniowej edycji Shopping Center Forum.