Wizualizacja Galerii Bronowice

W krakowskiej Galerii Bronowice zostanie otwarty sklep z akcesoriami do domu. Salon linii H&M Home zostanie zlokalizowany na poziomie 1 i zajmie powierzchnię 218 mkw. Będzie to jedyny sklep tej sieci w Krakowie.

– Wnętrzarski koncept H&M w Galerii Bronowice będzie propozycją dla młodych ludzi, ceniących sobie ciekawe rozwiązania dekoracyjne w przystępnych cenach. Do tej pory działy Home szwedzkiej firmy mogliśmy znaleźć jedynie w krajach skandynawskich i Europie Zachodniej, dlatego cieszymy się, że jeden z salonów zostanie otwarty właśnie w naszym centrum – powiedziała Iwona Sitko, dyrektor Galerii Bronowice. – Wierzymy, że sklep H&M Home spotka się z zainteresowaniem naszych przyszłych klientów.

W Galerii Bronowice znajdzie się 160 sklepów znanych marek, największy jednopoziomowy hipermarket Auchan, elektromarket Saturn, szeroka oferta restauracyjna oraz szereg udogodnień dla rodziców i atrakcji dla dzieci. Do dyspozycji przyjeżdżających zostanie oddanych 2800 bezpłatnych miejsc parkingowych, usytuowanych na trzech kondygnacjach.

Pod względem powierzchni będzie drugim co do wielkości centrum handlowym w Krakowie (60 tys. mkw. powierzchni użytkowej).

Dzięki trwającej przebudowie układu komunikacyjnego będzie miała wygodne połączenie z centrum, portem lotniczym Balice, autostradą A4 oraz okolicznymi miejscowościami. Właśnie dzięki tak dogodnej lokalizacji i komfortowemu dojazdowi, swym oddziaływaniem obejmie nie tylko Kraków i najbliższą okolicę, ale otworzy się również na dalsze ośrodki. Swoim zasięgiem obejmie ponad 1.2 mln mieszkańców Krakowa i okolic.

Budowę Galerii rozpoczęto w styczniu 2012 roku, otwarcie zaplanowano na listopad 2013 roku. Inwestorem jest Auchan Polska sp. z o.o. Oddział Immochan w Piasecznie.

Immochan zaprezentuje Galerie Bronowice przy stoisku nr 4.4 podczas wrześniowej edycji Shopping Center Forum.