Centrum Handlowe Manhattan w Lesznie prowadzi rekomercjalizację swojej galerii przy Al. Jana Pawła II 16. Podpisano umowę z 50 Style, a na końcowym etapie znajdują się negocjacje z firmami Rossmann i Textil Market.

Prowadzone są także rozmowy z innymi operatorami odzieżowymi. Po dokonanej rozbudowie galeria Manhattan ma ponad 10 tys. metrów kwadratowych powierzchni na dwóch poziomach. W galerii działają takie salony jak Carrefour, Empik, RTV Euro AGD, Monnari, Willsoor, Bytom, Keko, 5.10.15., Green Point, Puccini, Ecco oraz ponad 70 innych sklepów.

CH Manhattan zlokalizowane jest w komunikacyjnym sercu miasta i w pobliżu drogi krajowej nr 5. Przy obiekcie znajdują się aleje spacerowe łączące stare miasto z nowymi osiedlami, dziennie w tym rejonie przemieszcza się ponad 5 tysięcy mieszkańców Leszna. Strefa oddziaływania centrum Manhattan to ponad 250 tys. potencjalnych klientów zamieszkujących w promieniu do 30 km, w tym w miastach Leszno, Wschowa, Kościan, Góra, Gostyń. Centrum handlowe zapewnia ponad 300 miejsc parkingowych. Manhattan jest drugą co do wielkości galerią w tym mieście i działa na rynku już prawie 13 lat. Rekomercjalizację prowadzi Firma Justyn Consulting.