PKO BP ma 325 oddziałów w centrach handlowych

Podczas wrześniowego Shopping Center Forum 2013, które odbędzie się w dniach 18-19, będzie można spotkać się z przedstawicielami zarówno dużych, jak i mniejszych sieci handlowych. Uczestnikami SCF 2013 Fall Edition będą między innymi przedstawiciele firmy Kolporter.

– Spotkania na Shopping Center Forum dają możliwość rozmów z wieloma inwestorami, operatorami handlowymi, sieciami co przyspiesza działania, umożliwia podczas dwóch dni zrealizować wiele ciekawych projektów. Już zdarza się, że z partnerami biznesowymi umawiamy się na rozmowy właśnie podczas SCF. Drugim ważnym aspektem jest również poznanie nowych inwestycji, o których dowiadujemy się właśnie podczas oficjalnych, ale również nieoficjalnych spotkań na Forum – mówi w rozmowie z Retailnet Przemysław Zwierz, pełnomocnik zarządu ds. rozwoju firmy Kolporter.

– Dla mnie spotkania te są bardzo przydatne, uważam że jest to najlepsze wydarzenie tego typu w kraju, dlatego jak co roku firma Kolporter będzie reprezentowana – tym razem prawdopodobnie przez 3 osoby – dodaje.

Firma obecnie posiada prawie 1000 lokalizacji. Wiele salonów prasowych sieci znajduje się w centrach handlowych i podobnych obiektach.

– Nasza firma ma saloniki prasowe Kolporter oraz saloniki Top Press – marki dedykowanej m.in. dla galerii handlowych. Ich łączna liczba to ponad 950. Co miesiąc otwieramy ok. 7-10 nowych punktów – mówi Przemysław Zwierz.

Więcej informacji na temat uczestników i wystawców Shopping Center Forum 2013 znajduje się tutaj.