Krzysztof Bocianowski, Head of Asset Management, CBRE Global Investors Poland.

– Shopping Centre Forum to największe w Polsce targi skupiające deweloperów centrów handlowych oraz najemców. Nie wyobrażam sobie, żeby mogło na nich zabraknąć Centrum Handlowego Ogrody, najważniejszego projektu w naszym portfolio, szczególnie w tym roku, kiedy rozpoczęliśmy prace budowlane – powiedział portalowi Retailnet Krzysztof Bocianowski, Head of Asset Management, CBRE Global Investors Poland.

– Targi stwarzają odpowiednią okazję do zaprezentowania szerokiej grupie najemców oferty jaką będzie dysponowało Centrum po zakończeniu rozbudowy – nowoczesną powierzchnię handlową na miarę XXI wieku w największym kompleksie handlowo-usługowym w regionie. Mamy nadzieję, że udział Ogrodów w tegorocznym Forum przyniesie jeszcze większe zainteresowanie powierzchnią najmu na terenie Centrum, którego komercjalizacja w chwili obecnej przekroczyła już 60 proc.

Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy, powstały w 2002 roku, kompleks handlowo – usługowy w Elblągu, skupiający pod jednym dachem duży hipermarket oraz galerię sklepów. Centrum jest zlokalizowane przy ul. Pułkownika Dąbka z dogodnym dojazdem. Obecnie CH Ogrody znajduje się w fazie rozbudowy, której zakończenie planowane jest na rok 2014. Obiekt w ograniczonym zakresie jest otwarty dla klientów przez cały okres prac. W nowej odsłonie Ogrody będą najbardziej nowoczesnym i największym centrum handlowym w regionie.

Inwestorem projektu jest CBRE Global Investors Poland, a za rozbudowę i komercjalizację odpowiada firma Acteeum Central Europe, którą w zakresie najmu wspiera CBRE sp. z o.o. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia ESA. Generalnym Wykonawcą jest PORR (Polska) SA.

CBRE Global Investors zaprezentuje Centrum Handlowe Ogrody przy stoisku nr 1.4 podczas wrześniowej edycji Shopping Center Forum.