Organic Farma Zdrowia
Organic Farma Zdrowia

W połowie lipca spółka Organic Farma Zdrowia przeprowadziła rewitalizację delikatesów w Centrum Handlowym Auchan w Płocku, natomiast w drugiej połowie miesiąca taka rewitalizacja została dokonana w delikatesach w Centrum Handlowym Renoma we Wrocławiu.

W obu przypadkach zarząd firmy podpisał kilka miesięcy temu umowy najmu przedłużające okres najmu tychże lokali na kolejne lata. Dokonana rewitalizacja oznacza, że wszystkie zamiejscowe delikatesy sieci funkcjonują już w ramach nowego standardu koncepcyjno-architektonicznego przyjętego dla całej sieci w 2010 roku.

Obecna liczba sklepów zamiejscowych zacznie się zwiększać od września kiedy zostaną otwarte nowe delikatesy w budowanym Centrum Handlowym Galeria Katowicka. Na tę chwilę działa ich 9.

Z końcem lipca spółka zamknęła sklep w Centrum Handlowym Józefosław. Powodem decyzji o zamknięciu był trwały brak rentowności.

W lipcu spółka prowadziła dalsze prace adaptacyjne w Galerii Katowickiej gdzie powstaną kolejne delikatesy sieci Organic Farma Zdrowia. Lokal ma powierzchnię 135 metrów kwadratowych. Otwarcie planowane jest na drugą połowę września br.

Największe delikatesy sieci Organic Farma Zdrowia w centrach handlowych mierzą ok. 250 mkw. Średnia powierzchnia delikatesów w obiektach handlowych to ponad 50 mkw. Obecnie w Polsce działają 23 delikatesy sieci, a także sklep internetowy.