Jacek Wasilewski, dyrektor ds. rozwoju Jysk sp. z o.o.

– Od 2005 roku, Jysk jest obecny na Shopping Center Forum i w naszym przypadku można już chyba mówić o pewnej rutynie. Uczestnictwo w organizowanych panelach dyskusyjnych, prezentacjach, czy sama możliwość spotkania w jednym miejscu większości uczestników rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce stanowi ważny element utrzymywania właściwych relacji ze współpracującymi z nami partnerami – powiedziała redakcji Retailent Jacek Wasilewski, dyrektor ds. rozwoju Jysk sp. z o.o.

– Udział w SCF jest również nieodzowny dla kontynuowania budowy sieci sklepów Jysk w naszym kraju, a sama formuła spotkań odbywających się podczas Targów sprzyja rzeczowym rozmowom, będącym częstokroć początkiem finalizacji wielu udanych projektów.

– Jesteśmy pewni, że na zbliżającym się Shopping Center Forum, tak jak i na poprzednich jego edycjach, będziemy mieli możliwość odbycia wielu interesujących spotkań biznesowych, które w przyszłości zaowocują kolejnymi otwarciami sklepów Jysk – dodał Jacek Wasilewski

Lars Larsen otworzył swój pierwszy sklep w 1979 w Danii. Dziś Jysk to międzynarodowa grupa składająca się z 2050 sklepów w 34 krajach i zatrudniająca 17,5 tys. pracowników. Roczny obrót grupy wynosi około 2,6 miliardów euro.
Firma Jysk prowadzi w Polsce 150 sklepów. Planuje łącznie w 2013 roku otworzyć około 15 nowych salonów, które będą zlokalizowane zarówno w centrach jak i przy ulicach handlowych. Średnia powierzchnia salonów Jysk to 1,1 tys. mkw.

Więcej informacji na temat uczestników i wystawców Shopping Center Forum 2013 znajduje się tutaj.