4F – marka firmy OTCF, dołączyła do grona najemców Portu Rumia CH Auchan. Na powierzchni 152 metrów kwadratowych. klienci znajdą szeroki wybór odzieży sportowej oraz sprzętu turystycznego.

Marka 4F to kolejny brand sportowy, który znalazł się w Centrum Handlowym Port Rumia obok takich sklepów jak City Sport czy Sizeer.

4F to czołowa polska marka sportowa, produkująca wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Kolekcje powstają w oparciu o współpracę ze sportowcami, którzy regularnie konsultują i testują powstające produkty. Firma regularnie poszerza sieć punktów sprzedaży, opierając się zarówno na sklepach własnych, jak i punktach franczyzowych.

Obecnie działa 97 salonów sieci 4F. Znajdują się one w centrach handlowych w miastach różnej wielkości.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumii. Obiekt oferuje ponad 80 sklepów znanych i wiodących na rynku marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Przy Porcie Rumia mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Centrum Handlowe posiada blisko 2000 miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan.

Przedstawiciele firm OTCF i Immochan będą uczestniczyć w SCF 2013 Fall Edition w Warszawie. Więcej informacji na temat uczestników i wystawców Shopping Center Forum 2013 znajduje się tutaj.