W Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu zostanie otwarty salon marki odzieżowej skierowanej do kobiet Quiosque. Salon znajdzie się podobnie jak Yes i Piekarnia Raszczyk na parterze w modernizowanej części galerii. Butik Quiosque zajmie 111 metrów kwadratowych powierzchni.

Marka Quiosque należąca do bydgoskiej firmy P.B.H. SA, powstała w 1991 roku. Jej sklepy sprzedają ubrania i dodatki dla młodych kobiet. Sieć sprzedaży stanowią salony własne, sklepy franczyzowe oraz outlety. Marka posiada kilka salonów własnych oraz ok. 100 salonów franczyzowych.

Sieć rozwijana jest przede wszystkim w miastach mających powyżej 50 tys. mieszkańców, zarówno w centrach i galeriach handlowych jak i przy ulicach handlowych. Quiosque prowadził też sklep internetowy, jednak zawiesił go ze względu na niewielkie obroty. Obecnie firma ponownie rozważa uruchomienie e-sklepu.

Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy powstały w 2002 roku kompleks handlowo – usługowy w Elblągu skupiający pod jednym dachem duży hipermarket oraz galerię sklepów. Centrum jest zlokalizowane przy ul. Pułkownika Dąbka z dogodnym dojazdem. Obecnie CH Ogrody znajduje się w fazie rozbudowy, której zakończenie planowane jest na rok 2014. W trakcie prac budowlanych centrum funkcjonuje w ograniczonej formie. W nowej odsłonie Ogrody będą najbardziej nowoczesnym i największym centrum handlowym w regionie. CBRE Global Investors, spółka zarządzająca Centrum Handlowym Ogrody, po zakończeniu prac będzie ubiegało się o certyfikat BREEAM dla elbląskiego obiektu.

Z projektem CH Ogrody będzie można zapoznać się podczas wrześniowej edycji SCF Fall Edition na stoisku 1.4. Więcej informacji na temat Shopping Center Forum 2013 znajduje się tutaj.