Kazar
Kazar

Sieć salonów obuwniczych Kazar jeszcze w tym roku powiększy się o 6 nowych lokalizacji. We wrześniu ruszy punkt w Galerii Katowickiej i Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu. W październiku zostaną otwarte salony w Galerii Mazovia w Płocku, CH Riviera w Gdyni i w Poznań City Center, a w listopadzie w Gemini Park Bielsko Biała.

Właściciel sieci, firma Kazar Footwear sp. z o.o. ma również podpisaną umowę najmu lokalu w Galerii Amber w Kaliszu, gdzie otwarcie zaplanowano na III/IV kwartał 2014.

W marcu br. otwarto salon wyprzedażowy Kazar w Factory Annopol Warszawa.

Kazar Footwear sp. z o.o. jest właścicielem 44 sklepów, w tym 6 typu outlet (w Factory Kraków, Factory Wrocław, Factory Warszawa Annopol, Outlet Park Szczecin, Fashion House w Gdańsku i Piasecznie). Przeciętnie powierzchnia salonu wynosi około 150 metrów kwadratowych.

Spółka otwiera sklepy w nowo powstających galeriach handlowych, a także funkcjonujących obiektach. Przykładem może być otwarcie salonu w ubiegłym roku w Złotych Tarasach, czy poznańskim Starym Browarze.
Kazar Footwear sp. z o.o. zamierza prowadzić i rozwijać sieć sprzedaży na zagranicznych rynkach przy pomocy jednego operatora na danym terytorium oferując mu licencję master franczyzobiorcy.

W ofercie Kazar znajduje się modowe obuwie damskie i męskie, oraz dodatki takie jak torebki czy paski.