Wizualizacja bydgoskiej galerii

ECE Projektmanagement podpisała umowę z grupą Inditex na wynajem łącznie ponad 5100 mkw. powierzchni w Galerii w Bydgoszczy.

W powstającym właśnie Centrum znajdą się wiodące marki takie jak: Zara (na dwóch poziomach 2670 mkw.), Massimo Dutti (460 mkw.), Stradivarius (440 mkw.), Pull & Bear (590 mkw.), Bershka (780 mkw.) oraz Oysho (220 mkw.).

– Wyjątkowość Galerii w Bydgoszczy budujemy na obecności prestiżowych marek modowych. Jednocześnie ich zróżnicowanie, pod względem asortymentu, jak i dostępności cenowej, decyduje o uniwersalności oferty. Jest ona odpowiedzią na potrzeby wielu różnych grup konsumentów – mówi Rafał Pruba, dyrektor działu wynajmu ECE Projektmanagement Polska.

Inditex jest jednym z największych na świecie dystrybutorów odzieży, dodatków, obuwia oraz artykułów dekoracyjnych do wystroju wnętrz. Jest właścicielem 8 marek: Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home, Uterqüe. Prowadzi sprzedaż w ponad 6000 sklepów na całym świecie.

Otwarcie kompleksu w Bydgoszczy zaplanowano na 2015 rok. Na jego terenie znajdować się będzie ok. 180 sklepów.

Już od roku 1965 ECE działa, jako projektant i deweloper centrów handlowych. Swoje obiekty ECE wynajmuje samodzielnie oraz podejmuje się zarządzania nimi w długiej pespektywie. W 185 galeriach handlowych zarządzanych przez ECE (z tego 38 przez MEC METRO-ECE Centermanagement GmbH & Co. KG) w 16 krajach około 17 500 sklepów mieszczących się na powierzchni 6 milionów metrów kwadratowych osiąga obroty na poziomie 19 miliardów euro rocznie.

Do centrów tych zaliczają się w Polsce m.in. Galeria Bałtycka w Gdańsku i Galeria Krakowska w Krakowie, a w Niemczech Potsdamer Platz Arkaden w Berlinie, Promenaden na Dworcu Głównym w Lipsku, Alstertal-Einkaufszentrum w Hamburgu oraz Schloss-Arkaden w Brunszwiku. Obecnie w fazie projektowania i budowy na terenie Europy znajduje się kolejne 15 galerii handlowych, w tym nowe centrum handlowe w Bydgoszczy, Skyline Plaza we Frankfurcie nad Menem, Milaneo w Stuttgarcie.

Z projektami ECE będzie można zapoznać się podczas Shopping Center Forum 2013 Fall Edition przy stoisku 5.3.