Salon Giacomo Conti
Salon Giacomo Conti

Giacomo Conti regularnie powiększa sieć swoich salonów w centrach handlowych. Firma poinformowała o kolejnym otwarciu sklepu z odzieżą męską. W drugiej połowie września 2013 roku w Galerii Jurajskiej w Częstochowie zostanie otwarty najnowszy salon sieci.

Giacomo Conti w częstochowskiej galerii zajmie lokal nr 226 na poziomie +1 o powierzchni około 90 metrów kwadratowych.

Jak informowaliśmy w ostatnich dniach firma podpisała także umowę z centrum handlowym Blue City w Warszawie. Otwarcie mierzącego 110 metrów kwadratowych salonu mody męskiej zapowiadane jest na przełom listopada/grudnia 2013 roku.

– Na obecną chwilę posiadamy 35 salonów stacjonarnych, z czego 10 to salony franczyzowe oraz sklep internetowy. Świeżo otwarte to lokale w Cuprum Arena (Lubin), Atrium Koszalin oraz Factory Warszawa Annopol. Do końca roku planujemy start salonów w Galerii Jurajskiej w Częstochowie oraz w CH Blue City w Warszawie – mówił w rozmowie z Retailnet Zbigniew Markowski, współwłaściciel Giacomo Conti.

Marka Giacomo Conti tworzy 3 linie ubrań sygnowanych marką GC: Business, Casual i Wedding. Firma działa od 2006 roku.

Przedstawiciele marki będą uczestniczyć w SCF 2013 Fall Edition. Więcej informacji na temat uczestników i wystawców Shopping Center Forum 2013 znajduje się tutaj.