Plaza Rzeszów

Minął ponad miesiąc od otwarcia sklepu sportowego Martes Sport  w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów. Salon o powierzchni 750 mkw, znajdujący się na pierwszym piętrze, cieszy się dużym zainteresowaniem klientów centrum, odnotowując bardzo dobre wyniki sprzedażowe. Jest to kolejne udane otwarcie w Plaza Rzeszów w ostatnim czasie – 22-go czerwca otwarty został powiększony salon marki Reserved.

Plaza Rzeszów przechodzi obecnie proces rekomercjalizacji, będący odpowiedzią na potrzeby Klientów oraz pozyskiwania nowych najemców na powierzchnie handlowe powstałe po rozbudowie centrum.

Dwupoziomowe Centrum Handlowe Plaza Rzeszów obejmuje ponad 70 lokali handlowych. Głównymi najemcami są: Reserved, House, Cropp, Mohito, Monnari, Deichman, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossman oraz RTV Euro AGD. CH Plaza Rzeszów połączone jest z hipermarketem E. Leclerc i oferuje ponad 1350 miejsc parkingowych dla swoich klientów. Centrum oprócz lokali handlowych i usługowych, posiada w swojej ofercie lokale biurowe. Centrum zlokalizowane jest przy największym osiedlu mieszkaniowym w mieście, w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama.

Zarządcą Centrum Handlowego Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.

Martes Sport sp. z o.o. działa od 1997 roku. Spółka jest właścicielem sklepów z odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Obecnie w ramach sieci Martes Sport funkcjonuje ponad 50 sklepów. Ich łączna powierzchnia to ponad 24 tys. mkw. Firma otwiera salony o wielkości od 270 do ponad 2 tys. mkw.