Sklep Avans
Sklep Avans

W ostatnim czasie sfinalizowane zostały dwie kolejne umowy najmu powierzchni pod elektromarkety marki Avans. Marka będzie jednym z kluczowych najemców Galerii Sukcesja w Łodzi oraz parku handlowego Vendo Park w Chełmie.

Sieć Avans, jak poinformowano, konsekwentnie realizuje plan dynamicznej ekspansji w całej Polsce, kładąc szczególny nacisk na lokalizacje w pasażach i galeriach handlowych. W ostatnim czasie na mapie planowanych otwarć pojawiły się dwa ważne punkty w Łodzi oraz w Chełmie.

– Mamy bardzo ambitne plany i nie zamierzamy zwalniać tempa rozwoju. Do końca tego roku planujemy otworzyć jeszcze 30 nowych elektromarketów, a podpisane umowy pozwalają stwierdzić, że kolejny rok będzie pod względem liczby otwarć rokiem rekordowym – mówi Wojciech Pietrzak, dyrektor ekspansji Avans.

Avans to sieć elekromarketów, w których klienci nabyć mogą sprzęt Multimedia/RTV/AGD w atrakcyjnych cenach. Avans stawia na nowoczesne formy ekspozycji, bogactwo wyboru, najwyższą jakość sprzętu, a także doradztwo konsultantów handlowych na najwyższym poziomie.

Od roku 2012 marka i sieć elektromarketów należących do Avans sp. z o.o. działa w ramach Grupy Domex, skupiającej obecnie 250 sklepów branży Multimedia/RTV/AGD. Integralną częścią sieci Avans jest sklep internetowy www.avans.pl.

Przedstawiciele sieci będą obecni podczas Shopping Center Forum. Z projektami firmy będzie można się zapoznać przy stoisku 2.5. Forum dobędzie się 18-19 września 2013 roku w Warszawie.