Podczas tegorocznego Shopping Center Forum, które odbędzie się w Warszawie w dniach 18-19 września będzie można spotkać się z przedstawicielami najemców, najbardziej cenionych przez klientów centrów handlowych. Jednym z uczestników SCF będzie Wojciech Czernek, dyrektor zarządzający Toys”R”Us w Polsce.

– Firma Toys”R”Us Poland od momentu wejścia na rynek w Polsce znajduje się w ciągłym procesie ekspansji. Mamy obecnie 4 sklepy w Warszawie, Rzeszowie, Gdańsku i Wrocławiu, a rok 2013 planujemy zakończyć z bilansem 7 sklepów – mówi Wojciech Czernek w rozmowie z redakcją Retailnet.

– Nasza obecność na Shopping Center Forum 2013 jest przejawem żywego zainteresowania możliwościami jaki daje nam rynek nieruchomości w odniesieniu do naszych planów rozwojowych. Wybór przyszłych lokalizacji warunkujemy głównie wymogami stawianymi nam przez nasz model biznesowy, który opiera się na konkretnej wielkości i usytuowaniu naszych sklepów. Elementy jakie analizujemy przy wyborze to przede wszystkim potencjał nieruchomości, ale także samej miejscowości – dodaje dyrektor zarządzający Toys”R”Us w Polsce.

Toys”R”Us Poland sp. z o.o. jest właścicielem sieci sklepów Toys”R”Us znajdujących się w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu i Rzeszowie.

Poza produktami dla dzieci znanych i renomowanych firm, Toys”R”Us w swoich salonach oferuje także artykuły własnych marek tj.: Babies”R”Us, Air Zone, Avigo, Bruin Infant, Bruin Preschool, Dream Dazzlers, Edu Science, Fast Lane, Home Depot, Just Like Home, Pavilion, Play On, Sizzlin’ Cool, Stats, Totally Me!, TM!, True Heroes, Universe of Imagination, You & Me.

Więcej informacji na temat Shopping Center Forum 2013 znajduje się tutaj.