Piotr Wasilewski, dyrektor ds. komercjalizacji w Katharsis Development

– HopStop przy ulicy Sadowej w Zamościu planujemy otworzyć na przełomie III i IV kwartału 2014 roku. Obecnie znajduje się tutaj baza autobusowa. Prowadzimy rozmowy ze wszystkimi najemcami, którzy docelowo mogliby objąć powierzchnie w tym obiekcie. Większości złożyliśmy już oferty finansowe – powiedział portalowi Retailnet Piotr Wasilewski, dyrektor ds. komercjalizacji w Katharsis Development.

– Tak, jak w każdym z obiektów kluczowe jest sfinalizowanie umowy z operatorem spożywczym, ponieważ on determinuje powierzchnię i układ docelowy galerii. Umowa najmu z docelowym najemcą powinna zostać podpisana na przełomie września i października br. Tempa nabierają również rozmowy z pozostałymi najemcami.

– W dalszej kolejności oddamy do użytku projekt HopStop przy ulicy Bysławskiej w Warszawie / Falenicy o powierzchni około 7.5 tys. mkw. GLA. Otwarcie tej inwestycji przewidujemy również na III / IV kwartał 2014 roku – dodał Piotr Wasilewski.

Katharsis Development to firma deweloperska obsługująca przedsięwzięcia inwestycyjne w sektorze komercyjnym. W jej portfolio znajdują się centra handlowo-usługowe HopStop, a także Zintegrowane Centrum Komunikacyjne w Olsztynie. Projekt zakłada budowę nowych dworców PKP / PKS połączonych z galerią handlową, a także w pełni zintegrowanych z transportem miejskim. Do kluczowych lokalizacji spółki Katharsis Development należą: Siedlce, Zamość, Radom, Ostrów Wielkopolski oraz warszawski Wawer-Falenica.

Katharsis Development zaprezentuje projekty przy stoisku 3.6 podczas Shopping Center Forum  2013 Fall Edition.