Kolejna placówka sieci Drogerie Natura została otwarta w stolicy. Drogeria znalazł się w Centrum Handlowym Skorosze. Sklep w galerii zajął powierzchnię 168 metrów kwadratowych.

Wraz z otwarciem nowej drogerii sieci w Warszawie liczba wszystkich Drogerii Natura zwiększyła się do liczby 266. W maju sieć również zdecydowała się na otwarcie drogerii w stolicy. Wtedy sklep o powierzchni 165 mkw. znalazł się w CH Tesco przy ulicy Górczewskiej. Ponadto w ostatnim czasie sieć otworzyła drogerie także w Włocławku, Morągu i Wyszkowie.

W 2013 roku sieć Natura ma dysponować ponad 400 drogeriami w całym kraju. Będzie to największy konkurent na rynku dla sieci Rossmann.Polbita sp. z o.o. to operator logistyczny tej sieci.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci drogerii Natura, firma Polbita poszukuje nowych lokalizacji w centrach handlowych i pasażach handlowych. Firma bowiem zapowiada rozwój drogerii w oparciu o system agencyjny.

Lokale, w których mogą powstać drogerie sieci, powinny mierzyć od 130 do 250 mkw. powierzchni. Firma zaprasza do współpracy właścicieli lokali, inwestorów, deweloperów, a także pośredników nieruchomości.