Park Handlowy Auchan Bielany
Park Handlowy Auchan Bielany

E-Smoking World poszerzył listę najemców Parku Handlowego Auchan Bielany. Nowy lokal o powierzchni ponad 41 mkw. działa od 20 sierpnia. E-Smoking World oferuje papierosy elektroniczne.

To kolejny punkt z sieci handlowej marki E-Smoking World, która posiada obecnie 1000 punktów własnych i partnerskich na terenie całej Polski.

Nowy salon o powierzchni 41,53 mkw. oferuje między innymi e-papierosy, e-cygara, a także szeroki wybór płynów nikotynowych w różnych smakach. Sklep E-Smoking World posiada w swoim asortymencie produkty oferowane przez Grupę Chic, lidera w branży e-papierosów na rynkach europejskich. W ofercie nowego najemcy Parku Handlowego Auchan Bielany dominują znane marki, takie jak Mild, Volish, Provog i LiQueen.

Firma jest obecna również w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Czechach i Słowacji.

Park Handlowy Auchan Bielany o powierzchni 32 ha jest największą galerią handlową na Dolnym Śląsku. Mieści się w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Francuskiej 6. W obiekcie znajduje się ponad 80 sklepów znanych marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz elektroniką, sprzętem AGD i multimediami. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. Dla dzieci funkcjonuje plac zabaw Kinder Planeta. Przy Parku Handlowym Auchan Bielany mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz Media Markt i Meble Agata.

Obiekt należy do Immochan. Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan.