Sklep TextilMarket
Sklep TextilMarket

Firma Redan w najbliższych dniach otworzy kolejny Textil Market – dyskont oferujący głównie odzież i akcesoria w niskich cenach. Sklep znajdzie się w Galerii Handlowej Podkowa w Słupsku. Najnowszy market sieci zajmie powierzchnię prawie 260 metrów kwadratowych. Textil Market w słupskim obiekcie zajmie miejsce marketu RTV/AGD sieci Media Expert.

Nowy Textil Market będzie trzecią lokalizacją sieci w Słupsku. Pierwszy Textil Market w tym mieście otwarto w domu handlowym przy ul. Filmowej. Kolejny znalazł się w Centrum Handlowym Jantar.

W ostatnich miesiącach Redan otworzył kilka Textil Marketów. Znalazły się one m.in. w Galerii Handlowej Mistrza Jana w Węgrowie oraz Centrum Handlowym Zborzowiec w Nowym Dworze Gdańskim.

24 sierpnia bieżącego roku Textil Market planuje otworzyć kolejny sklep w miejscowości Chełm przy ulicy Piłsudskiego. Będzie to kolejny sklep w tym mieście.

Sieć Textilmarket na koniec lipca 2013 roku składała się z 276 sklepów własnych o łącznej powierzchni 60,4 tys. mkw.

Redan SA posiada łącznie ponad 500 sklepów detalicznych, w ramach których znajdują się mono i multibrandowe salony oferujące odzież marek Top Secret, Troll i Drywash oraz dyskontowe sklepy Textilmarket.